KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954105
nr 1495 4105
Ivar Stjärnmark
(1897-1971), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 47. Olja på pannå, 37x44cm, yttermått inklusive ram: 48x55cm
Ivar Stjärnmark, svensk målare född 1897, död 1971.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:34:02
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Ivar Stjärnmark
Läs mer om Ivar Stjärnmark